У суботу МФК "Кристал Херсон" зіграє з чорнобаївським "Колосом"

У суботу МФК
7 июля 2017 года.

Завтра, 8 липня, МФК "Кристал Херсон" проведе товариську зустріч з ФК "Колос" з Чорнобаївки. Гра відбудеться на стадіоні "Кристал". Початок матчу о 18:00.

Про це повідомляється на сторінці клубу у фейсбук.

Учора, 6 липня, МФК "Кристал Херсон" провів товариську зустріч із командою "Схід", здолавши її з рахунком 7:0.

Нагадаємо, наразі вирішується питання про участь МФК "Кристал Херсон" у чемпіонаті України з футболу серед аматорів. Для цього обласна федерація футболу має надати рекомендацію до федерації аматорського футболу. Крім того, ще є шанс потрапити до чемпіонату другої ліги. Попередньо сформований склад другої ліги не є остаточним, адже відомо, що ФК "Черкаський Дніпро-2" вирішив не брати участь у чемпіонаті.

"Розуміємо, що нам треба буде розв'язати складну задачу з комплектації для Другої ліги в екстремальні терміни, але ми готові ризикнути. Дуже багато людей у Херсоні хочуть повернення професійного футболу", - прокоментував ситуацію директор херсонського клубу Сергій Шевцов.

Крім того, депутат Херсонської міськради Євген Матковський звернувся до голови обласної федерації футболу (ХОФФ) Андрія Гордєєва з проханням посприяти поверненню Кристала у другу лігу. З таким же проханням Матковський сьогодні звернувся і до нардепа Олександра Співаковського.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина