У полон до бойовиків потрапив сільський голова з Херсонщини


18 марта 2015 года.

У Донецькій області невідомі взяли у полон голову сільської ради з Херсонської області і ще двох чоловіків, які супроводжували його в зону АТО, передає УНН з посиланням на видання "Остров".

У повідомленні зазначається, що 15 березня голова Радгоспенскої сільської ради Скадовського району Херсонської області у супроводі двох чоловіків виїхав на автомобілі у зону АТО з метою відвідати односельчан військовослужбовців.

Вранці наступного дня з родичем голови сільради зв'язався чоловік, і передав трубку потерпілому, який і повідомив про своє затримання.

"Голова сільради встиг розповісти, що вони знаходяться у полоні, з ними все гаразд, після чого зв'язок перервався", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, парламентер центру сприяння обміну полоненими при Міністерстві оборони України Юрій Тандіт 14 березня повідомив, що з полону бойовиків вже звільнено 2 тисячі 508 осіб, ще 400 знаходяться у полоні.

Нагадаємо, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, що з полону бойовиків "ДНР" і "ЛНР" за весь час вдалося звільнити 2483 осіб.

 

Теги: плнг, полон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап