У передмісті Херсона безкоштовно роздали тисячу захисних масок

У передмісті Херсона безкоштовно роздали тисячу захисних масок
27 марта

500 масок за кілька хвилин. Акція з безкоштовної роздачі захисних масок відбулася на зупинці громадського транспорту біля площі Чорновола, - повідовляє Суспільне Херсон.

О 8-ій годині ранку маски почали роздавати на площі Чорновола та біля 21-ої Антонівської школи, усього, говорить Антонівський селищний голова, Ігор Семенчев, який організував акцію, 1000 штук:

"В рамках того карантину, який запроваджено в нашій країні є гостра потреба людям в захисних засобах, а саме захисні маски. Дефіцит, який виявився через великий попит, не дає можливості людям придбати їх в аптеках, тому ми вирішили зробити таку акцію і роздати безкоштовно сьогодні тисячу таких масок, наступного тижня ми роздамо ще тисячу. Закуплені вони були не за кошти бюджету, а за мої власні".

Під час акції роздали ще півтисячі масок. Марія Кравченко розповіла:

"Навіть вдома вдягаємо між родиною, щоб не заразитися, окрема постіль, постійно провітрюємо, бо діти маленькі, стараємося так. В аптеках масок немає".

Ніна Коваленко отримала маску:

"Цій масці, що на мені, років п'ять. Так випадково її придбала, думаю, хай лежить про всяк випадок і бачите, знадобилася. Приходжу додому, заміни немає. Вдома я вдягаю з марлі, сама пошила. А так, коли виходжу, то цю. Вдома прасую. Але не часто виходжу, тільки до магазину".

Валентина Тимошенко під час акції отримала маску:

"Мені донька пошила. Я вдягаю маску постійно, бо працюю у лікарні. Такі акції потрібні, але не по одній масці, бо вона тільки на півтори-дві години".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап