У НПП «Нижньодніпровський» офіційно прокоментували корупційні діяння співробітників


3 мая 2019 года.

На сайті НПП «Нижньодніпровський» вчора, 2 квітня, з'явився офіційний коментар з приводу протиправних дій окремих співробітників державної установи. Приводимо його без купюр:

У зв'язку з поширенням останнім часом в ЗМІ інформації про протиправні дії окремих співробітників НПП «Нижньодніпровський»:

26.04.2019 на офіційному сайті національного парку було розміщено повністю актуальну на той час інформацію щодо непричетності співробітників парку до затримання війcькoвoю прoкуратурoю Херcoнcькoгo гарнізoну Південнoгo регіoну України, cпільнo зі cпіврoбітниками ВБКОЗ УСБУ та СУ ГУ Нацпoліції України в Херcoнcькій oблаcті громадянина С., начебто посередника, який повинен був передати хабар посадовцю нацпарку.

Станом на теперішній час ситуація змінилася. 26 квітня пізно ввечері начальнику Білозерського відділення НПП «Нижньодніпровський», який повернувся з патрулювання підвідомчих територій, було вручено Повідомлення про підозру від військової прокуратури. Через високе навантаження пов'язане з нерестовою кампанією, співробітник держслужби охорони разом з іншими інспекторами 24- 26.04 знаходився на території Білозерського відділення, де виконував природоохоронні заходи. Після цього начальник відділення разом з адвокатом поїхав у відділ поліції.

Наразі адміністрація парку в особі директора Олексія Чачібая досі не отримала від слідства ніяких повідомлень із зазначенням характеру вчиненого співробітником порушення та закону, який порушено. Нагадаємо, що відповідно до частини третьої ст..257 КУАП особа, що склала протокол про вчинення корупційного адміністративного правопорушення одночасно з надісланням його до суду надсилає до відповідної установи за місцем роботи правопорушника повідомлення про складення протоколу із зазначенням характеру вчиненого порушення та закону, який порушено

Сьогодні, 02.05.2019 адміністрацією національного природного парку «Нижньодніпровський» видано Наказ про проведення службового розслідування з метою унеможливлення використання службовими особами власних повноважень або пов'язаних з цим можливостей отримання неправомірної вигоди Згідно з Наказом створено тимчасову комісію з розслідування фактів, викладених в ЗМІ стосовно звинувачення працівника парку в отриманні неправомірної вигоди.

На даний час за Наказом керівництва проводиться службове розслідування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости