У Новотроїцькому районі розпочато будівництво вітроелектростанції

У Новотроїцькому районі розпочато будівництво вітроелектростанції
22 августа 2017 года.

На сьогодні на об'єкті вже розпочато монтаж башти вітроенергетичної установки Овер'янівської вітроелектростанції ТOB "Віндкрафт Україна" - змонтовано дві секції вежі висотою 20 м. Роботи по монтажу вітроустановки виконує датська фірма «Vestas», яка наразі проводить збірку крану вантажопідйомністю 600 тонн. До місця монтажу з м. Миколаєва доставлено три лопаті генеруючої вітроустановки довжиною 63 метри кожна. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Крім того, вже завершується будівництво трансформаторної підстанції 154/33 кВ. Встановлено опори повітряної лінії електропередач 154 кВ і здійснюється натяжка дроту, підготовлено фундаменти під 12 вітроенергетичних установок, виконується ремонт під'їзних автомобільних доріг.

21 серпня голова Новотроїцької райдержадміністрації Наталія Солтановська разом з першим заступником голови райдержадміністрації Оленою Клименко та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Андрієм Власиневичем відвідали цей найбільший і найпотужніший об'єкт будівництва в районі та області, який буде розташовано на території Сивашівської, Новомихайлівської сільських та Новотроїцької селищної рад Новотроїцького району.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости