У Новій Каховці з'явиться новий спорткомплекс з басейном


1 мая 2017 года.

27 квітня у Новій Каховці відбулось перше публічне обговорення можливого будівництва у місті нового спорткомплексу з басейном.

Участь в обговоренні, під головуванням секретаря міськради Олександра Лук'яненка та заступника міського голови Володимира Сироватки, взяли тренери, спортсмени, викладачі фізичного виховання, працівники відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, представники громадської ради та інші. Хоча варто відзначити: попри чисельні анонси і запрошення в ЗМІ, соціальних мережах, кількість охочих взяти учать у дискусії та надати свої пропозиції була дуже і дуже скромною.

Спочатку Олександр Лук'яненко поінформував присутніх щодо стану справ з реалізацією цього великого задуму. Наразі мова йде лише про проектні роботи, а не будівництво. Для спорудження виділена земельна ділянка за школою №10, що, на думку багатьох, є максимально зручним місцем розташування для мешканців як старої частини міста, так і мікрорайону «Сокіл».

Щодо напрямків функціонування майбутнього комплексу, то мова йде не лише про басейн і допоміжні споруди. У комплексі пропонується розмістити зал боротьби, боксу, тренажерний зал, універсальні ігрові зали з трибунами для глядачів, об`єкти соціально-побутового обслуговування населення (ігрові зали, масажні кабінети, сауна, солярій, кафетерій здорового харчування). Планується організація руху та доступу до будівлі, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів, озеленення території. Решта - пропозиції громади, які необхідно зібрати та систематизувати. Олександр Володимирович наголосив: варто обговорювати усі нюанси, адже після створення проекту змінити щось буде майже неможливо і закликав присутніх висловити свої ідеї.

І вони були дуже й дуже різноманітними. Так, в ході обговорення пролунала думка про створення у комплексі ще й інтелектуального місця - шахового гуртка. А ще - зали спортивної слави, де б діти та підлітки змогли б дізнатися про досягнення славетних земляків-спортсменів. Слушна порада - встановлення сучасного, електронного табло. Ще одна - організація місць для ночівлі і харчування спортсменів, які зможуть приїжджати сюди на змагання. Один з учасників висловив думку, що спорткомплекс повинен мати і обладнані майданчики на свіжому повітрі, не лише в приміщеннях. Говорили і про бігові доріжки, організацію відвідування басейну школярами та навіть про спорудження ще одного - мілкого, для навчання плаванню малюків із дитячих садків. Під завісу обговорення ідей ставало все більше, а діапазон «польоту» думок ставав ширшим. Кожна з пропозицій була вислухана та занотована. І хоча погляди різнилися, зійшлися вони в одному: спортивний комплекс місту у будь-якому випадку потрібен. Це вимога часу і нагальна потреба мешканців.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    c8
    пап