У Новій Каховці запрацював «Літній» кінотеатр

У Новій Каховці запрацював «Літній» кінотеатр
4 августа

17 липня у Новій Каховці відкрив свої двері «Літній» кінотеатр - це кінотеатр просто неба в центральному парку міста, всі покази в якому будуть безкоштовними.

Унікальність цього місця полягає в тому, що будівництво літнього театру в центральній частині міста було передбачено першим генеральним планом 1951 - 1954рр. Споруда будівлі за проектом архітекторів Г. В. Зенькович і Л. А. Хохлової була виконана будівельно-монтажним управлінням "Дніпробуд" і завершена в 1952 році.


Зазвичай в теплу пору року, тут проходили святкові, урочисті і культурно-масові заходи (міські свята, покази кінофільмів, концерти), але останні років десять, а може і більше, на цьому майданчику майже нічого не відбувалося. І ось після тривалого часу за ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку» відбулося довгоочікуване відновлення роботи цього надзвичайного майданчику, де запрацював «Літній» кінотеатр просто неба, в якому кожної пятниці з 15.07. по 25.09. новокаховчани та гості міста зможуть подивитися як зарубіжні кіношедеври так і фільми українського виробництва, надані дистриб'юторською компанією «Траффік Філмз».

Кіносезон відкривали стрічкою режисера Ґас Ван Сента «НЕ хвилюйся, він далеко не піде» з Хоакіном Феніксом у головній ролі. А також встигли провести прем'єри фільму Нарімана Алієва «Додому» та зворушливої драми «Мій друг містер Персіваль» Шона Сміта.

Метою запуску такого проекту стало бажання організаторів вдихнути життя у це місце, а також підвищити промоцію та популяризацію кіномистецтва серед мешканців міста.

«Ми давно мріяли про те, щоб у наших людей з'явилася можливість більш якісного відпочинку та, щоб вони знов змогли відчути атмосферу романтики під час вечірніх кіносеансів під відкритим небом» - каже директор КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

«Сподіваємося, що глядач зможе урізноманітнити свої вподобання у кіно, бо ми плануємо показувати дуже різноманітні фільми від арт-хаузу до сімейного кіно. А щоб люди змогли обрати фільм собі по душі наші кіносеанси абсолютно безкоштовні» - додає керівник проекту Масюткін Олексій.Поки що кіносеанси відбуватимуться раз на тиждень щоп'ятниці о 21:00

Розклад:

Зелена книга - 07.08.
Літо - 14.08.
Субурбікон - 21.08
Спекотні літні ночі - 28.08.
Ма Ма - 04.09.
Мої думки тихі - 11.09
Дівчина в тумані - 18.09.
Щось не те з тобою - 25.09.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап