У Новій Каховці відбулись змагання рятувальників


8 июня 2016 года.

7 червня на спортивно-тренувальному полігоні 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту, в яких взяли участь команди рятувальників із 20 підрозділів обласної служби ДСНС. З вітальним словом до учасників звернувся заступник начальника Головного управління ДСНС області Юрій Гатілов, який побажав усім доброго настрою, спортивно-професійного завзяття, вправності та відмінних результатів у виконанні досить непростих вправ. І змагання стартували.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Херсонської ОДА.

Рятувальники демонстрували свої вміння та навики в ході трьох спеціальних етапів, а саме: долаючи 100-метрову смугу з перешкодами; піднімаючись по штурмовій та висувній драбинах на 3-тій поверх навчальної вежі.

На всіх етапах кращий результат в індивідуальному заліку показав начальник караулу 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Цюрупинського району Олександр Біловицький. Також досить високі результати показали Олексій Філін та Сергій Нестеренко з Нової Каховки, Ігор Артеха з Херсона. У загальнокомандному заліку перемогу здобули рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка. Друге місце виборола команда цюрупинчан, третє посіли рятувальники по охороні Суворовського району м. Херсон.

«Такі змагання проводяться з метою підвищення готовності пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням, популяризації пожежно-прикладного спорту серед особового складу пожежно-рятувальних частин та населення області. За їх результатами буде сформована збірна команда Херсонської області, яка вже незабаром візьме участь у Всеукраїнській першості, що проходитиме у м. Запоріжжя. Тож будемо вболівати за наших хлопців і щиро сподіватимемось на їх успішний виступ», - зазначив при підведенні пісумків змагань Юрій Гатілов.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина