У морському порту Херсон у серпні на 80% збільшився обсяг перевалки дизельного палива


20 сентября 2019 года.

Диверсифікація джерел постачання палива в України сприяє збільшенню перевалки цих вантажів у морських портах України. Протягом серпня 2019 року обсяг перевалки дизельного палива у порту Херсон збільшився більш ніж на 80%.

«Збільшення вантажів дизельного палива у морському порту Херсон спостерігається протягом 2019 року. За 8 місяців обсяги перевалки палива збільшилися на 57%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Але рекордний приріст - на 80,4% - відбувся саме у серпні», - відзначив начальник Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Херсонського морського порту) Володимир Гаращенко.

За підрахунками експертів, переорієнтація вантажопотоків дизельного палива може сприяти тому, що до 5% загального обсягу ринку дизпалива може бути переведене на доставку через морські порти.

Зараз операції з нафтоналивними вантажами ведуться у 8-ми морських портах України, серед яких і Херсон. З 2014 року діяльність з перевалки нафтоналивної продукції в акваторії морського порту Херсон здійснює державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами", якому було передано в оперативне управління Херсонський нафтоперевалочний комплекс.

«Зараз складно передбачити подальші перспективи розвитку перевалки палива через наш порт, адже державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами" проходить підготовку до передачі майна комплексу новому управляючому. Сподіваємось, що нове керівництво зможе вдало скористатися ринковою кон'юнктурою», - зазначив Володимир Гаращенко.

Теги: морпорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап