У МКП "Херсонтеплоенерго" запустили котельні для початку опалювального сезону


27 октября 2017 года.

Зранку 27 жовтня на котельнях МКП "Херсонтеплоенерго" (38 котелень), ПП "Херсонтеплогенерація" (5) та ДП "Теплотехсервіс" ЗАТ "Теплотехніка" (5) здійснено розжиг котлів, пусконалагоджувальні роботи з подальшою подачею, протягом дня, теплоносія на об'єкти соціальної сфери міста і 580 житлових будинків.

Через відсутність лімітів на постачання природного газу ПрАТ "Херсонська ТЕЦ" планується включити в роботу 30 - 31 жовтня.

26 жовтня включено в роботу індивідуальні котельні, що опалюють об'єкти закладів охорони здоров'я - з 38 теплоносій подано на 13 об'єктів (стаціонарні відділення, поліклініки, фельдшерсько-акушерські пункти).

Опалення 25 об'єктів закладів здійснюватиметься централізовано протягом дня 27 жовтня, після виходу на режим котелень МКП "Херсонтеплоенерго".

Теплопостачанням від автономних котелень забезпечено 21 дитячий садок (100%).

У зв'язку з канікулами, теплопостачання шкіл від індивідуальних котелень не здійснюється.

З 26 жовтня опалюються 17 закладів культури (8 - від твердопаливних котелень, 1 - від електричної автономної котельні і 8 - електрообігрівачами).

12 закладів культури, опалення яких здійснюється від газових індивідуальних котелень, заплановано включити в роботу протягом дня 27 жовтня. Здійснюються пуско-налагоджувальні роботи.

Нагадаємо, відповідно до розпоряджень міського голови опалювальний період 2017/18 років у Херсоні для закладів соціальної сфери, опалення яких здійснюється від індивідуальних котелень, розпочато 26 жовтня, а для котелень теплопостачальних підприємств, що здійснюють централізоване опалення, - 27 жовтня.

Теги: жкх
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости