У міськраді вели мову про шляхи виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб'єктів підприємництва


29 мая 2018 года.

У міськраді відбулося засідання координаційної ради з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб'єктів підприємництва.

У ході засідання розглянули основні напрямки роботи щодо забезпечення соціальних гарантій працюючих та збільшення надходжень до пенсійного та місцевого бюджетів, а також заслухали керівників суб'єктів господарювання щодо причин мінімізації заробітної плати.

"Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою для всіх суб'єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників.З метою вирішення питання легалізації заробітної плати, а також наповнення місцевого бюджету, рішенням виконкому міської ради утворені районні робочі групиз питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів Дніпровського, Корабельного та Суворовського районів міста", - наголосив Володимир Миколаєнко, який також взяв участь у засіданні.

Довідка. Протягом 2017 року робочими групами здійснено 130 рейдів, обстежено 1084 суб'єкти господарювання, у 108 - виявлено 149 неоформлених працівників За січень - квітень 2018 року відповідно: 45 рейдів, обстежено 406 суб'єктів господарювання, у 38 - виявлено 61 неоформленого працівника.

За результатами роботи робочих груп зареєстровано 106 трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками, на яких під час обстежень виявлені порушення, додаткові надходження ПДФО склали 532,4 тис.грн.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости