У міській раді вітали ветеранів журналістики

У міській раді вітали ветеранів журналістики
6 июня 2017 года.

6 червня міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся з людьми, які дали початок херсонській журналістиці. І хоча сьогодні вони перебувають на заслуженому відпочинку, їх праця уособлює цілу епоху для розвитку місцевих засобів масової інформації.

На зустріч завітав Анатолій Кушко, який багато років працював кореспондентом Всеукраїнського радіо на Херсонщині. Щоденно, завдяки його роботі, в ефірі звучало мінімум дві херсонські новини. Чим живе наше місто та область дізнавались в Україні і завдяки Григорію Кривцю, який був упродовж багатьох років власним кореспондентом інформаційної агенції "Укрінформ".

Василь Піддубняк свого часу працював у газетах "Новий День", "Сільські вісті" і сьогодні, не дивлячись на поважний вік, не полишає своєї улюбленої справи. Так само багато років присвятив роботі у місцевій пресі Анатолій Яценко. 

З нагоди професійного свята до міськради завітав головний редактор першої у нашому місті незалежної газети «Ефір» Олег Анащенко, що видавалась при ХОДТРК "Скіфія". Завдяки йому, до речі, було започатковано одним із перших сайт телерадіокомпанії «Скіфія». Віктор Гридасов до виходу на пенсію був генеральним директором ХОДТРК "Скіфія".Багато років пропрацювала радіожурналістом Людмила Самойленко, записуючи для слухачів новини з різних куточків Херсонщини.

Зовсім нещодавно вийшла на пенсію тележурналіст Лариса Петрушенко, яка довгий час передавала досвід молодому поколінню. А нині її учні щоранку вітають херсонців на телеканалі "Скіфія". 

Сьогоднішня зустріч у міській раді стала для давніх знайомих та колег гарною нагодою згадати різні часи, які переживала журналістика в Херсоні, поділитись своїм бачення висвітлення діяльності місцевої влади та думками щодо стандартів журналістики.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина