У минулому році 446 херсонців обрали добровільне пенсійне страхування


3 января 2017 года.

У минулому році 446 мешканців Херсонської області уклали договори про добровільне пенсійне страхування та скористалися можливістю добровільно вносити щомісячні внески до Пенсійного фонду для одержання додаткової пенсії за рахунок сплати таких внесків.

Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню з бюджету «майбутнім» пенсіонерам складає 416,5 тис. гривень.

Активно подбали про своє пенсійне забезпечення платники податків Херсонської ОДПІ, які оформили 333 договори про добровільне пенсійне страхування, Новокаховської ОДПІ - 64, Генічеської ОДПІ - 49 договорів. Така активність громадян Херсонщини підтверджує зростання свідомості та відповідального ставлення до власного майбутнього.

Відповідно до чинного законодавства на добровільну участь у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні мають право особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску. Також укладати договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування можуть іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, та громадяни України, які постійно перебувають за межами України.

Теги: пенсии
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап