У Мангера повідомили, що він у відпустці, і скоро повернеться

У Мангера повідомили, що він у відпустці, і скоро повернеться
23 ноября 2018 года.

У Херсонській облраді заявили 23 листопада, що голова ради Владислав Мангер, якого звинуватили у можливій втечі, перебуває у відпустці.

Про це йдеться у офіційному повідомленні Херсонської обласної ради.

Зазначається, що Мангер знаходиться у відпустці із 19 листопада по 3 грудня. А із 26 листопада, заявляють у облраді, Владислав Мангер має намір перервати відпустку та приступити до роботи у зв'язку із службовою необхідністю.

Також у ХОДА наголосили, що «протягом останнього тижня не було жодного офіційного звернення до Херсонської обласної ради з приводу знаходження на робочому місці голови обласної ради».

В облраді додали, що інформація про те, що Владислав Мангер є підозрюваним у справі Катерини Гандзюк, не відповідає дійсності.

«Голова Херсонської обласної ради, разом із іншими керівниками органів влади області, був допитаний слідчими органами в якості свідка», - наголосили в ХОДА.

При цьому, розпорядження про відпуску не опубліковано на сайті облради, як того вимагає Закон про доступ до публічної інформації, а у наскрізній нумерації в розділі "Розпорядження" є пропущені номери.

22 листопада ??активісти та друзі екс-радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк на Facebook-сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?» повідомили про те, що голова обласної ради Владислав Мангера намагається втекти з країни. Активісти заявили, що отримали інформацію про це в «своїх джерелах інформації».

Крім того, Мангера вони назвали одним із ймовірних замовників вбивства Гандзюк з посиланням на «деякі джерела».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап