У квітні 670 тис. гектарів земель сільськогосподарського призначення віддані в оренду


12 мая 2017 года.

Упродовж квітня на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були реалізовані права оренди на 14 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Їх загальна площа склала майже 670 тис. гектарів на території 6 районів: Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Олешківського та Новотроїцького, повідомляє прес-служба управління Держгеокадастру в Херсонській області.

За перший рік користування землею орендарі сплатили до місцевих бюджетів близько 1,4 млн. грн. - на 729 тис. гривень більше від стартового розміру орендної плати. Принаймні стільки ж надходитиме щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди. Угоди з переможцями торгів укладені строком на 7 років.

Середня ставка орендної плати за результатами торгів склала 7,27% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок при стартовому розмірі - 4%. Найвищий показник був зафіксований в Олешківському районі, де за оренду ріллі площею 120 га переможець торгів запропонував 404,5 тис. грн. на рік, що становить 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Найбільшу кількість земельних ділянок за результатами торгів у квітні передали в оренду у Новотроїцькому районі - 4 масиви загальною площею 107,4 га.

Всього від початку року з аукціонів в оренду були передані майже 1,8 тис. га землі. До місцевих бюджетів вже надійшло понад 3 млн. гривень орендної плати.

Інформація про результати земельних торгів розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости