У курортному селі Щасливцеве проводять опитування щодо бренду

У курортному селі Щасливцеве проводять опитування щодо бренду
20 июля 2017 года.

Щасливцевська сільська рада починає соцопитування жителів і гостей Арабатської стрілки, повідомляє сайт сільської ради.

В даний час Щасливцевська та Стрілківська сільськи ради проводять роботу по формуванню бренду території Арабатської стрілки - створення логотипу та слогану.

Зараз йде її перший етап, мета якого - дізнатися, які асоціації викликає у людей Арабатська стрілка. Навіщо це потрібно? У масовій свідомості існують стійкі уявлення про різні території.

Результати опитування будуть використані як при формуванні бренду Арабатської стрілки, так і при розробці стратегічного плану розвитку нашої території як курорту.

На пляжах, на вулицях будуть ширитися анкети з відповідними питаннями - просимо вас взяти участь і відповісти на них. Також ми пропонуємо всім бажаючим приєднатися безпосередньо до проведення опитування.

Ви можете приєднатися до поширення анкет на вулицях. Або, наприклад, якщо ви здаєте номера відпочиваючим, то ви можете запропонувати їм заповнити анкети і потім принести їх до сільради

Анкети можна завантажити в електронному вигляді за цим посиланням. Або взяти їх паперовий варіант в Щасливцевськой сільськой раді по вул. Миру 26.

З усіх питань звертайтеся до куратора соцопитування Наталії Ковальової (контактний телефон - 099-72-48-121).

Нам важлива ваша думка і ми дуже розраховуємо на вашу підтримку! Приєднуйтесь! До Вашої уваги ми пропонуємо Вам 2 анкети.

Перша Анкета-питання присвячені бренду Арабатської стрілки. Друга анкета є частиною соціального опитування відвідувачів Арабатської стрілки з метою виявлення потреб і побажань наших гостей. Анкету ви можете заповнити за посиланням.

Також запрошуємо професіоналів до кокурсного комітету зі створення бренду Арабатської стрілки! Якщо ви фахівець з брендінгу, графічного дизайну, спеціаліст з реклами або PR, стратегічного маркетингу, тощо, Щасливцевська сільська рада запрошує вас взяти участь у конкурсному комітеті з розробки бренду Арабатської стрілки. Заявку на вступ до складу комітету, ви можете заповнити он-лайн.

Про порядок проведення відкритого творчого конкурсу на визначення ескізу логотипу і проекту слогану Арабатської стрілки та порядку визначення логотипу та слогану Арабатської стрілки Ви можете ознайомитися тут

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости