У Кочубеївській ОТГ відкрився новий ЦНАП

У Кочубеївській ОТГ відкрився новий ЦНАП
21 марта 2018 года.

20 березня, у Кочубеївській об`єднаній територіальній громаді (Високопільський район) відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП).

ЦНАП урочисто відкрили директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, очільник Кочубеївської громади Іван Дударь, директор Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Сілюкова, представники міжнародних донорських організацій та інші почесні гості.

Так, за допомогою Інтернет-системи iGov Центр надаватиме цілий комплекс популярних онлайн-послуг, пов'язаних із оформленням паспорта громадянина для виїзду за кордон, отриманням паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини, оформленням та видачею паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненні 14-річного віку, видачею ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотокартки при досягненні 25-ти і 45-річного віку, отриманням паспорта громадянина України (ID-картки) замість утраченого або викраденого, обміном паспорта громадянина (ID-картки) у разі непридатності для користування, обміном паспорта громадянина (ID-картки) в разі зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові тощо.

Голова Кочубеївської об`єднаної територіальної громади Іван Дудар також висловив подяку партнерам, завдяки яким тепер в громаді є ЦНАП:

«Щиро вдячні шведським та українським експертам, адже тепер завдяки кращим європейським практикам ми можемо підвищити рівень надання адміністративних послуг для жителів нашої громади. Ми з вами піонери - це перший ЦНАП у такому вигляді серед об'єднаних громадах в Херсонській області. Думаю, що з легкої руки такі ЦНАПи будуть у кожній громаді Херсонщини».

Теги: цнап
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап