У Києві презентували культурний проект «КРИМ І ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ - ПРОСТІР КУЛЬТУР»


25 октября 2018 года.

 23 жовтня  у Києві презентували культурний проект «КРИМ І ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ - ПРОСТІР КУЛЬТУР». Про це повідомляє кореспондент радіо «Куреш».

Цей проект спрямований на формування нового розуміння історії Південної України, як простору, де створювались держави та розвивались цивілізації. Проект має на меті зруйнувати міф про «Новоросію» - штучно нав'язане поняття, яке наразі використовується у пропагандистських цілях з метою дестабілізації ситуації в Україні і експансії «русского мира».

Організаторами проекту стали: Міністерство інформаційної політики України, Кримський інститут стратегічних досліджень, агентство QHA - «Кримські новини» та Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш» (м. Херсон). Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду та Благодійного фонду «Українська спадщина».

Проект «Крим і Південь України - простір культур» включатиме в себе створення циклу радіо-ефірів «10 міфів про Південну Україну» та відеороликів «Недике поле». Відеоролики мають формат короткого опису майбутніх фільмів, трейлерів до фільмів та тізерів, де в документально-ігровому жанрі демонструються історико-культурні пласти Півдня України. Деякі з них будуть виготовлятися у Києві, деякі у Херсоні. Цей проект вже розпочався, його результати буде презентовано вже наприкінці листопада.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина