У Каховці знов оголосили тендер на реконструкцію центральної площі

У Каховці знов оголосили тендер на реконструкцію центральної площі
2 марта 2020 года.

Каховське КП «Комунальне транспортне підприємство» вкотре оголосило торги на реконструкцію центральної площі перед районним будинком культури. Тендерні пропозиції прийматимуть до 12 березня, а сам аукціон відбудеться 13 березня. Очікувана вартість робіт складає майже 4 млн. грн.

Завершити реконструкцію площі мали ще до кінця 2019 року. Торік тендер на його проведення виграло київське ТОВ «Левміськбуд». Восени вона приступила до демонтажу старої плитки і призупинила всі роботи. У їх зриві директор компанії Андрій Крамаренко звинуватив керівництво Каховської міськради та КП «КТП». «Саме вони не захотіли виконувати умови підписаного нами договору», - заявив він.

У свою чергу директор КП «КТП» Артем Трофимчук заявив, що його підприємство вирішило самостійно, без «усіляких там ProZorro» освоїти передбачені на реконструкцію площі гроші платників податків.

- Завдяки цьому ми зекономимо на фінансуванні і прискоримо процес. Дай Бог усе буде добре і ми до 1 травня 2020 року все закінчимо, - пообіцяв він.

Нагадаємо, що реконструкцію центральної площі повинні були завершити ще в 2015-2017 роках. Однак депутати Каховської міськради нинішнього скликання «забракували» давно розроблений проєкт реконструкції вартістю 1,54 млн. грн., що передбачав встановлення на площі фонтанів. Вони від фонтанів відмовились, але вирішили покласти там дорогу гранітну плитку Покостівського родовища. Та навіть збільшення вартості робіт до майже 6 млн. грн. і численні заклики народних обранців здійснити реконструкцію з порушенням антикорупційного законодавства так і не наблизили її завершення.

Олег БАТУРІН.

Теги: каховка
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости