У Каховці відкрили Будинок книги


6 мая 2017 года.

У грудні завершився ХІ-й міський конкурс соціальних проектів та програм з молодіжних проблем на 2017 рік, який визначив переможців: проект "Каховка туристична" (Ініціативна група "Збережемо нашу історичну спадщину"), проект "Театр - форум "MyWay"" (ММГО "ДіЛО") та проект "Будинок книги" ще молодої (зареєстрована в 2016 році) каховської громадської організації "МО "Нічна Мана" (керівник Ольга Радіонова). В березні організація розпочала реалізацію заходів свого проекту.

За підсумками конкурсу з міського бюджету (за рахунок міської комплексної Програми "Молодь) на реалізацію проекту "Будинок книги" було виділено 2 тис. грн.

Проект з'явився в результаті аналізу однієї з молодіжних проблем, а саме - молодь мало читає книг і вже навіть не відчуває потребу в цьому, а тому питання з кожним роком стає більш гострим. А ті хто б і хотів би задовольнити свої читацькі бажання, в основному, не мають такої можливості із-за великих цін на книги. Саме тому друкована, якісна і така необхідна, для духовного та культурного розвитку, книга стає малодоступною.

Мета молодіжного проекту "Будинок книги" - надати можливість молоді читати цікаві сучасні книжки українських письменників, активізовувати волонтерський рух, об'єднувати громаду та виховувати відповідальність.

25 квітня на базі ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" відбувся один із основних заходів проекту - офіційне відкриття "Будинку книги". Присутніх привітала директор навчального закладу Алла Бурнашова. У відкриті взяли участь і гості свята, які також дарували свої книги до молодіжного книжкового будиночку: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, директор Станції юних натуралістів Олена Сушко, методист методичного кабінету відділу освіти Лідія Кушнір, представник районної бібліотеки Валентина Птиця, депутат міської ради Денис Цинський, представник Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше" Юлія Компанієць та інші.

Перші читачі отримали можливість взяти дуже цікаві книги для читання. По закінченню заходу був проведений літературний квест для команди шалених читачів "Крапка", який провела бібліотекар ДНЗ "КПЛСП" Ганна Богданова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап