У Каховці "Правий сектор" влаштував розборки з журналісткою через її пост у Фейсбук


30 апреля 2015 года.

30 квітня у Каховці Херсонської області бійці "Правого сектора" влаштували розборки з головною редакторкою видання "Каховські новини" Ганною Садовою.

Про це вона написала у Фейсбук.

"Сьогодні в Каховку приїздили чоловік 15 з Правого Сектора. На сесії вони присутні заради питання по банкомату "Ощадбанку Росії", встановленого у виконкомі, а після - влаштували маленькі розборки зі мною", - написала вона.

За її словами, при виході з виконкому 15 чоловіків у військовій формі її оточили і вимагали пояснити пост у Фейсбуці. Як зазначають Херсонські вісті, 26 квітня Садова опублікувала пост у Фейсбук, в якому написала, що цивільні активісти, такі як місцевий "Правий сектор", не мають морального права носити військовий камуфляж.

"За мене заступилися міські депутати, які якраз виходили з виконкому. Наскільки я знаю потім була розмова на підвищених тонах, але загалом і в цілому ніби як знайшли шлях до вирішення проблеми. Ну мені так у всякому разі потім розповіли", - написала журналістка.

Окрім цього керівник місцевої громадської організації "Правий сектор Південь" Дмитро Семен пообіцяв "прейти" до редактора сайта "Херсонські вісті" Олексія Симончука.

дмитро семен

Як повідомлялося раніше, журналіст  Євген Приходько повідомив, що йому погрожував координатор "Правого сектора Херсон" Дмитро Семен через матеріал журналіста від 15 квітня "Хто поверне "Правий сектор" у правове поле?". У матеріалі йдеться про те, що "Правий сектор" порушує законодавство України, пересуваючись по Херсону на машині без номерних знаків.

За словами Приходька, координатор "Правого сектору" пригрозив йому, що посприяє тому, аби журналіста мобілізували, коли той повернеться до України з Польщі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап