У Каховці "декомунізували" Фрунзе

У Каховці
2 августа 2019 года.

Рано вранці 2 серпня на набережній Каховки був демонтований пам'ятник російському воєначальнику радянських часів Міхаілу Фрунзе.

Для виконання робіт комунальникам знадобилось лише півгодини.

- На невиконання міською радою вимог Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» до урядової гарячої лінії і поліції надійшло чимало звернень від жителів Каховки, Харківської, Донецької та інших областей. Ввечері 1 серпня представники поліції прямо попередили нас, що в разі невиконання робіт з демонтажу пам'ятника Фрунзе проти міського голови Андрія Дяченка найближчим часом буде відкрите кримінальне провадження. Тому ми вирішили зняти цей пам'ятник. О п'ятій ранку представники комунального підприємства «Комунально- транспортне підприємство» приступили до цих робіт, - прокоментував перший заступник міського голови Олег Кожем'якін.

Нагадаємо, що звернення до поліції щодо зволікання керівництвом Каховки з демонтажем пам'ятника Фрунзе надходили ще на початку 2017 року, в тому числі від журналістів. Проте тоді правоохоронці вимагати від чиновників виконання вимог законодавства не стали.

За словами Олега Кожем'якіна, нині демонтований пам'ятник перебуває на території КП «КТП».

- Ми хочемо подивитися, з чого він зроблений. Можливо, його можна буде продати або передати на зберігання до місцевого краєзнавчого музею. Також будемо вирішувати, що з'явиться на його місці - можливо, це буде пам'ятник Тарасу Шевченку, - розповів він.

Олег Батурін.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап