У ХОДА триває робота щодо впорядкування комунального майна


11 ноября 2016 года.

За результатами проведеної інвентаризації майна територіальних громад області комунальним закладом «Агенція розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» Херсонської обласної ради виявлені факти неналежного оформлення комунального майна.

Як повідомила керівник Агенції Ірина Литвинова, встановлені численні випадки невідповідності між даним правовстановлюючих документів та відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП).

Так, у ДРРП взагалі були відсутні відомості про право власності територіальних громад області на 44 об'єкти нерухомого майна площею 103 тис. м2 та 112 земельних ділянок площею 388 га.

По 13 об'єктам виявлені розбіжності в даних щодо площі приміщень та земельних ділянок, в ДРРП відображено на 27,7 тис. м2 та 15,5 га менше, ніж обліковується за закладами.

Крім того, по 24 об'єктам нерухомого майна право власності зареєстровано безпосередньо за комунальними закладами, а не територіальними громадами Херсонської області.

На теперішній час 24 закладами та установами вже внесено відомості про право власності на нерухоме майно площею 3 тис. м2 та земельних ділянок площею 65 га.

Розпочату роботу планується завершити до кінця цього року, що дозволить запобігти маніпулюванню майном громади та уникнути подальших ризиків його втрати.

Теги: хода, майно
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости