У Херсонводоканалі презентували сучасні технології та обладнання


27 июня 2019 года.

26 червня біля Херсонводоканалу представники Київської компанії «Имест-Плюс» презентували сучасні європейські технології та обладнання.

Увазі присутніх представили  професійні інструменти та обладнання німецьких фірм ROM (техніка для чищення мереж водовідведення), RIDGID (інструменти для обробки трубопроводів), RAUSCH (обладнання для діагностики стану трубопроводів).

Сучасні каналопромивальні машини високого тиску дозволять збільшити термін експлуатації мереж та їх надійність, зменшать можливість утворення гідравлічних підпорів та дозволять запобігти потраплянню стічних вод на поверхню. Якісні та зручні інструменти для обробки трубопроводів сприяють оперативній заміні та ремонту мереж, скороченню терміну ліквідації аварій, що дозволить зменшити втрати води через витоки. Системи діагностики та моніторингу мереж, телеінспекційні роботи, застосовуються у трубах діаметром від 100 до 2500 мм і виступають важливим елементом тестування труб для уникнення потенціального ризику аварійних ситуацій.

Важливим напрямком їх використання є знаходження підземних комунікацій та виявлення несанкціонованих підключень.

"Запропоновані технології та обладнання дуже актуальні для розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Херсона, однак вимагають певних капіталовкладень, - відзначають у Херсонводоканалі. Ми намагаємося у межах фінансових можливостей комунального підприємства оптимізувати процес надання послуг при зниженні енергоємності та збереженні екологічної рівноваги довкілля, плануючи шукати можливість впровадження нових технологій в Херсоні шляхом залучення інвестицій з бюджетів всіх рівней".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап