У Херсонському СІЗО зміни в керівництві

У Херсонському СІЗО зміни  в керівництві
17 октября 2013 года.

Сьогодні, 17 жовтня начальник управління ДПтСУ в Херсонській області генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас представив особовому складу зазначеної установи в. о. начальника ХСІ підполковника внутрішньої служби В'ячеслава Костеко, який в системі виконання покарань з 1997 року. Починав службу з посади молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки.

До сьогодні він перебував на посаді першого заступника начальника Північної ВК №90.

Окрім цього, начальник управління представив в. о. першого заступника Херсонського СІЗО майора внутрішньої служби Миколу Козіцького, який починав службу з начальника відділення СПС у 2007 році. До сьогодні, він перебував на посаді начальника оперативного відділу ПВК №90.

Нагадаємо, що 17 жовтня під час колегії управління начальник Херсонського СІЗО підполковник внутрішньої служби Юрій Лаврів подав рапорт на звільнення із займаної посади. Тож сьогодні, він подякував усьому колективу ХСІ за роботу, та попросив вибачення, якщо колись когось не свідомо образив.

Теги: сизо
Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
Колега пенсіонер написал(а) в 12:51, 18 / 10 / 2013:
Нічого не можу сказати. Я вважаю правильне рішення. Слава - молодець. Дай бог йому тільки сил витримати те навантаження що впало на його плечі.
Ответить

Новости

шипшина