У Херсонському державному університеті проведуть лекції Тарас Чухліб та Гульнара Бекірова


6 апреля 2018 года.

10 квітня 2018 року о 14.00 в приміщенні актового залу ХДУ відбудуться лекції істориків:

Тарас Чухліб - український історик, доктор історичних наук. Провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва імені Степана Бандери. Дослідник воєнної історії України, Польщі і Туреччини, геополітичного розвитку Східної Європи.

Гульнара Бекірова - історик, кандидат політичних наук, автор та ведуча історичної програми «Таріх седаси» (Відлуння минулого) на телеканалі ATR, член Українського Пен-клубу, автор багатьох книг та наукових статей, пов'язаних з історією Криму та кримськотатарського народу .

Лекція на тему : «Національно-визвольна боротьба кримських татар та українців у XVII- ХХ столітті: етапи і віхи».

Лекції проводяться в рамках щорічного конкурсу на кращі твори, присвячені історії національно-визвольної боротьби українського та кримськотатарського народу з імперським режимом Росії і тоталітарним режимом СРСР в боротьбі за державний суверенітет і територіальну цілісність України та відлуння історичних паралелей до сьогодення» ( далі конкурс - «Історичні паралелі»)

Слоганом конкурсу цього року є слова з національного гімну кримськотатарського народу: (автор - Номан Челебіджихан)

«Я поклявся, мій народе, що зцілю тебе від ран.»

Слухачі зможуть дізнатися з першоджерел про маловідомі факти історії як Криму, так і сучасної Херсонщини, та задати питання, стосовно теми творів організаторам конкурсу та лекторам.

До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючи з числа молоді Херсонської області та АР Крим. Переможці конкурсу отримають дипломи, грамоти та цінні подарунки (планшети, смартфон, добірки книг, та інш.)

Конкурс відкритий для всіх. З питань, що до участі в конкурсі, звертатися за адресою: kuresh.kherson@gmail.com

На лекцію запрошуються всі бажаючи. Вхід вільний.

Організатор конкурсу та лекції - БО «ККСЦ «Куреш», за підтримки - Меджлісу кримськотатарського народу, Департаменту науки та освіти ХОДА, Управління освіти Херсонської міської ради та методичного кабінету при Управлінні освіти міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина