У Херсонському академічному ліцеї відбулася масштабна (не)конференція шкільних педагогів


12 апреля 2017 года.

7 квітня в стінах Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова відбулася регіональна (не)конференція EdCamp Херсон, у якій взяли участь 138 учасників та учасниць з різних областей України.

(Не)конференції, що проходять у форматі Міні-EdCamp'пів, є своєрідними платформами для вільної дискусії педагогів та партнерів освіти: батьків, громадськості, ЗМІ, органів місцевого самоврядування та всіх інших небайдужих фахівців різних галузей.

На таких заходах відбувається обмін креативними думками, цікавими ідеями та інноваційними проектами у сфері освіти.

Тематика EdCamp Херсон цього разу охоплювала розвиток емоційного інтелекту, що є особливо актуальним, оскільки емоційний інтелект є показником здатності до спілкування, уміння усвідомлювати свої емоції та розуміти почуття інших людей. Тому основні сесії (не)конференції були присвячені темі емпатійного спілкування, методиці його розвитку, нейропсихології, методам запобігання емоційного вигорання вчителів, новим сучасним формам і методам роботи.

ак

Програма (не)конференції EdCamp Херсон вразила учасників та учасниць своїм змістом, креативом та нестандартними підходами до її проведення:
- коуч (арт)-тренери та тренерки провели 2 експертні сесії;
- кожен із учасників та учасниць мав змогу представити власні ідеї та підходи у роботі (за результатами відбору найбільш цікавих проектів);
- діяла волонтерська зона «Kahoot» (учні та учениці ліцею допомагали встановлювати на смартфони учасників та учасниць програмне забезпечення для участі в он-лайн опитуванні та квесті).

ак

Проведено:
- он-лайн моніторинг із теми «На які зміни чекає освіта в Україні?»;
- workshop «Проект програми «Нова українська школа» та «Діти і папери: як досягти балансу у школі?»;
- квест із QR-кодами, за результатами якого найкмітливіші учасниці та учасники отримали в подарунок книгу відомого фахівця в галузі освіти Кена Робінсона «Школа майбутнього»;
- спеціальну сесію за участю Сергія Чумаченка - сертифікованого тренера Міжнародної академії менеджменту Адізеса;
- спеціальну скап-сесію з експерткою Анастасією Некрасовою (Швеція);
- флеш-моб «Emo EdCamp-Kherson-2017» та багато іншого.

Як зазначає координаторка (не)конференції EdCamp Херсон, учителька історії та правознавства академічного ліцею Світлана Стельмах: «EdCamp Ukraine - це рух , що змінює освіту України з середини. І я дуже вдячна всім, хто долучився до організації та проведення нашої регіональної (не)конференції, а це понад сто учасників та учасниць, майже 10 експертів та експерток, а також спонсори заходу: ГО «ЕдКемп Україна», ГО «Відкрита Хата», відділ преси, освіти та культури Посольства США, видавництво «Ранок», Microsoft в Україні, швейцарсько-український проект «Despro», «Територія продюсування освіти», гендерний інформаційно-аналітичний центр «Крона».

Довідково: За дослідженнями The World's Top 10 Most Innovative Companies of 2015 in Education формат EdCamp є шостим у Всесвітньому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина