У Херсонській ОДА проходить тренінг щодо співпраці України і НАТО

У Херсонській ОДА проходить тренінг щодо співпраці України і НАТО
12 октября 2017 года.

Під час брифінгу з нагоди візиту на Херсонщину керівництва Центру інформації та документації НАТО в Україні та Громадської Ліги Україна-НАТО, який пройшов сьогодні в обласній державній адміністрації, розповіли про мету приїзду делегації та заплановані заходи разом із представниками облдержадміністрації, військовослужбовцями та громадськістю, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Для них буде проведено ряд заходів на тему: «Синергія громадських та урядових інструментів щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Такі заходи проводяться в рамках реалізації Громадською Лігою Україна-НАТО Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки і проведення в обласних центрах України інформаційних днів НАТО.

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан зазначив, що такі заходи проводитимуться з метою аналізу процесу євроатлантичної інтеграції на Херсонщині.

Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова подякувала облдержадміністрації за організовану можливість поділитися досвідом і поспілкуватися з мешканцями Херсонської області й звернула увагу:

«Реформування в Україні повинно проходити активно, особливо, в оборонному секторі. Саме тому й з нагоди 20-ї річниці співпраці України з НАТО ми проводимо інформаційну роботу в усіх регіонах держави».

В ході тематичного тренінгу, який розпочався одразу після брифінгу, учасники отримають інформацію про стратегічні документи співробітництва України з НАТО - дорожню карту реформ в Україні. Ознайомляться з інформаційними та законодавчими аспектами співробітництва України з НАТО, а саме, Річною Національною Програмою (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО на 2017 рік, звернуть увагу на відносини Україна-НАТО: військове та невійськове співробітництво й протидію інформаційній війні та концепцією вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки. Адже як зазначають організатори заходу, дуже важливо розуміти різницю між Європейським Союзом і НАТО, а також інформувати людей через засоби масової інформації та проводити систематичну консультативну і роз'яснювальну роботу на місцях.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости