У Херсонській ОДА обіцяють вирішити питання компенсації субсидій для ОСББ, але коли чекати коштів - невідомо


10 октября 2017 года.

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації з початку року отримано субвенції з державного бюджету на фінансування пільг та субсидій населенню на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг у сумі 987,7 млн грн із яких через клірингові розрахунки 953,6 млн грн (96,5 %), грошовими коштами - 34,1 млн грн (3,5 %).

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За 9 місяців поточного року заборгованість державного бюджету перед житлово-комунальними підприємствами, в тому числі перед об'єднаннями співвласників багатоповерхових будинків, за надані населенню пільги та субсидії складає 17,2 млн грн, погашення якої можливо здійснити лише грошовими коштами.

Крім того, для виплати монетизованої частини невикористаних сум субсидій, одержувачами якої є 21,9 тис. мешканців області, необхідно грошові кошти у сумі 13,6 млн грн. Разом потреба в грошових коштах субвенції складає 30,8 млн грн. Отже для вирішення проблеми необхідно, щоб Міністерство фінансів України перерахувало субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг у сумі 30,8 млн грн.

В ОДА повідомляють, що зараз вирішується питання про їх надходження, після чого вони будуть одразу перераховані одержувачам на фінансування пільг та субсидій. Втім, коли саме чекати коштів - поки невідомо.

Нагадаємо, представники херсонських ОСББ провели мітинг та звернулись з відкритим листом до уряду та Верховної Ради щодо заборгованості державного бюджету перед місцевими бюджетами в частині погашення заборгованості за нараховані субсидії.

Новости по теме
Комментарии (0)