У Херсонській області пройдуть бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів

У Херсонській області пройдуть бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів
29 октября 2019 года.

У Херсонській області 31 жовтня розпочнуться тактичні навчання з бойовою стрільбою із зенітних ракетних комплексів.

Про це повідомляє Командування Повітряних сил Збройних сил України у Facebook.

"З 31 жовтня по 4 листопада 2019 року на Державному випробувальному полігоні Збройних сил України "Ягорлик" відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою з підрозділами ЗРК Бук М1, С-300ПТ, контрольні льотні випробування ракет до зенітних ракетних комплексів С-300ПТ, С-300ПС, С-300В1 та визначальні відомчі випробування зенітного ракетного комплексу С-125-2Д1", - йдеться в повідомленні.

Попередньо Повітряні сили ЗСУ у встановленому порядку зарезервували район стрільб в акваторії Чорного моря поблизу узбережжя Херсонської області. Також у районі проведення бойових стрільб ЗРК буде закрито повітряний та морський простір, про що були надіслані відповідні попередження.

"З метою дотримання заходів безпеки через голів сільських рад попереджено населення навколишніх сіл про заборону перебування на території полігону та про порядок дій при знаходженні (після стрільб) уламків ракет чи БПЛА", - йдеться в повідомленні.

Бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та іншого озброєння на полігоні "Ягорлик" у Херсонській області проводяться з 2016 року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости