У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відремонтовано апарат ультразвукового дослідження


17 января 2017 года.

16 січня міський голова Володимир Миколаєнко відвідав дитячу обласну клінічну лікарню з приємного приводу: презентація медичного обладнання, відремонтованого за благодійні кошти, що були зібраніу рамках акції «Пробіг з вірою в серці» у вересні 2016 року.

У Херсоніна старт Пробігу вийшов651 учасник, а загальна сума внесків склала35 523 грн. Окрім коштів учасників, рахунок «Пробігу з вірою в серці»-2016 поповнився внесками партнерів через сайт Української Біржі Благодійності. Кошти, зібрані у Херсоні (153 000 грн.), були переданіХерсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

За зібрані кошти був зроблений капітальний ремонт ультразвукового апарату HD 11 ХЕ Philips із заміною блоку живлення УЗД та плати обробки сигналів. Це обладнання необхідне для відстеження стану пацієнта та попередження критичної ситуації.

Як працює апарат - сьогодні мали нагоду побачити на власні очі відвідувачі та гості лікарні.

Михайло Юзва, директор заводу "Данон Дніпро" (організатор): «Спільними зусиллями ми можемо творити чудеса. Наша щорічна благодійна акція - це гарний приклад взаємодії соціально відповідального бізнесу та всіх небайдужих людей заради порятунку дитячих життів. Як результат, нам вдалося забезпечити капітальний ремонт ультразвукового апарату, який є критично важливим для лікарні. Ми вдячні усім, хто взяв участь у Пробізі або зробив благодійний внесок, та впевнені, що разом ще зробимо багато добрих справ. Наші майбутні соціальні ініціативи будуть спрямовані на розвиток культури здорового харчування та здорового способу життя серед українців».

Інна Холодняк, Головний лікар, Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня: «Пробіг вже сім років підтримує нашу лікарню і допомагає забезпечувати надання якісної і своєчасної допомоги нашим маленьким підопічним. За ці роки, завдяки всім учасникам «Пробігу з вірою в серці» покращені наші технічні можливості з обстеження, лікування та реанімації дітей з вадами серця».

Володимир Миколаєнко, Херсонський міський голова: "Для мене ця ініціатива є прикладом роботи підприємства. "Данон" є дійсно соціально спрямованою компанією, де люди захищені, а що найголовніше - не байдужі до того міста, де вони проживають. Мені надзвичайно приємно, що ініціатива, яка була започаткована у Херсоні, реалізується по всій країні".

Благодійна щорічна акція "Пробіг з вірою в серці" здійснюється за підтримки партнерів компанії «Данон» в Україні (ініціатор та організатор акції): Херсонської міської ради,компанії «Нутриція Україна»,«Моршинська»,«Креді Агріколь Банк»,БФ «Відкриті серця України», МБФ «Українська Біржа Благодійності».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости