У херсонських тролейбусах можна розрахуватися за допомогою смартфона


27 февраля 2017 года.

Херсон став другим містом в України, яке впровадило систему безготівкової оплати за проїзд у тролейбусах за допомогою QR-коду. Першим став Львів, там така система запрацювала із кінця лютого.

Поки що такий розрахунок буде доступний користувачам "Приват24". З 1 березня 2017 року оплатити проїзд можна буде, відсканувавши смартфоном, де встановлений додаток "Приват24", QR-код на стікерах у тролейбусі, обравши карту для оплати та натиснувши "Оплатити". Після оплати пасажир отримує електронний квиток та компостує його натиснувши відповідну кнопку.

Окрім того, із середини березня у тролейбусах Херсона розрахуватися за проїзд можна буде будь-якою банківською карткою. У всіх тролейбусах будуть встановлені pos-термінали.

"Наша мета - надати можливіть пасажирам тролейбусів оплачувати проїзд будь-яким зручним для них способом. Звичайні талони також залишаться. Але тепер люди, які бажають здіснити безготівковий платіж, зможуть зробити це за допомогою картки будь-якого банку. У кожного кондуктора при собі буде платіжний термінал. Швидкість обробки операції - 4-5 секунд", - підкреслює в.о.директора МКП "Херсонелектротранс" Єгор Устинов.

Слід зауважити, що Херсон стане першим містом в Україні, де впровадять систему безготівкової оплати за проїзд у міському електротранспорті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости