У Херсоні з 12 травня запрацюють фонтани


11 мая 2020 года.

12 травня 2020 року, у день послаблення умов карантину, в Херсоні відбудеться запуск міських фонтанів. Вони працюватимуть протягом п'яти місяців.

Про це повідомляє Херсонський водоканал.

"У Херсоні поступовий вихід з карантину розпочинається з відкриття міських парків, де херсонці, ще у захисних масках, можуть відпочивати з близькими. Отже прогулянки у рукотворних джерел прохолоди, без сумніву, сприятимуть оздоровленню та підйому настрою!

Вас чекатимуть фонтани "Ювілейний", "Світловий", "Лілія", пішохідний фонтан на бульварі Мирному та фонтан "ЦКБ". Фонтан на набережній по просп. Ушакова цього року відкриється дещо пізніше. Капітальний ремонт буде тривати орієнтовно до середини червня.

На всіх фонтанах співробітниками МКП "ВУВКГ м.Херсона" встановлено електрообладнання і насосні агрегати, виконані чистка, дезінфекція та косметичний ремонт чаш фонтанів, відновлені пошкоджені керамічні плити, упорядкована прилегла територія. Усі роботи з облаштування фонтанів здійснюються за рахунок міського бюджету", - йдеться у повідомленні.

Графік роботи фонтанів:

"Лілія", "ЦКБ":

Травень та вересень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 20.00
Червень-серпень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 21.00

"Ювілейний", "Світловий", "Бульвар Мирний":

Травень та вересень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 20.00 у режимі без підсвічування, з 20.00 до 21.00 -у режимі з підсвічуванням
Червень-серпень: щоденно, крім понеділка з 10.00 до 20.30 у режимі без підсвічування, з 20.30 до 21.30 -у режимі з підсвічуванням.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап