У Херсоні відкривається художня виставка «Рандеву на межі двох світів» Олександри та Марини Авдєєвих


24 октября 2016 года.

27 жовтня, у четвер, о 15.00 відбудеться відкриття художньої виставки «Рандеву на межі двох світів» Олександри та Марини Авдєєвих у Херсоні.

Виставка розташована у релакс-зоні Херсонської універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, 4-ий поверх (вул.Героїв Крут, 2)

Відвідувачі отримають чудову нагоду зустрітись із творчими світами двох чарівних художниць - доньки та матері дитини з особливостями розвитку.

Також ви познайомитесь із ініціативною групою батьків, що виховують дітей із аутизмом, дізнаєтесь про деякі факти та міфи про людей з розладами аутичного спектра та зможете долучитися до інформаційної кампанії про аутизм як волонтери або друзі «зачарованих дітей»

Олександра Авдєєва народилась 31 серпня 2001 року.

«Як все маленькі діти, Саня почала малювати в 1,5-2 роки. Звичайно, на початку це були різнокольорові дитячі каракулі, Саша могла малювати годинами. І полотном слугували не тільки альбоми, але і стіни нашої квартири. У 5 років Саша стала власником особистого комп'ютера, і малювання перейшло в графічний редактор. З 6 років з нею займається педагог з художньої школи Ганна Олегівна Файнштейн. Роботи Олександри брали участь у виставках «Осінній вернісаж» в Херсонському палаці молоді в 2011, 2014, 2015 роках.
Минулої зими в школі № 28 була персональна виставка Сашиних робіт», - розповідає Марина Авдєєва.

Марина Авдєєва робить жіночі прикраси, які теж можна буде переглянути на виставці і навіть взяти участь у дефілє.

Виставка діятиме до кінця 2016 року.

Контакти: 266-397, моб. 067 552 61 07, Наталія Мірошніченко, Центр для читачів з особливими потребами.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап