У Херсоні відкрили сучасний центр для навчання швачок

У Херсоні відкрили сучасний центр для навчання швачок
28 января

Сьогодні ДЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» урочисто презентувало нове обладнання для навчання швачок, яке дозволить покращити якість освіти у закладі.

Захід відвідали секретар міської ради Галина Лугова та в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радник міського голови Світлана Чепіга.

Нагадаємо, що базі училища у 2017 році було створено Навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Тепер центр оснастили сучасним швейним обладнанням, комп'ютерною технікою, смартдошками.

Для купівлі були використані кошти міського (443 тис. грн) бюджету, державного (понад 1 млн грн) та кошти зі спецрахунка навчального закладу.

Загалом було проінвестовано майже 1,5 млн грн.

Нове обладнання та інноваційні підходи у навчанні значно підвищать якість професійної підготовки здобувачів освіти та перетворять заклад у сучасний центр для навчання швачок.

Окрім того, на базі навчально-практичного центру планують здійснювати перекваліфікацію для незайнятого населення, а також проводити майстер-класи для педагогів та учнів, семінари й конференції, розробляти методичні та дидактичні посібники тощо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости