У Херсоні відбувся «Шафа!Фест»

У Херсоні відбувся «Шафа!Фест»
11 августа 2020 года.

8 серпня у Херсоні на набережній біля пам'ятника Першим херсонським корабелам відбувся письменницько-музичний захід«Шафа!Фест» з нагодиМіжнародного дня молоді.

Впродовж «Шафа! Фест» виступали: херсонські поетеси Марія Біла, Ольга Бережна, Дарина Павлова, Дарія Кучеренко, Тетяна Леонтьєва, Юлія Абдурашитова; Рок-гурти Bloom,«Старый Мотив»,«Криголам», Windmusic,«Крылья»(Миколаїв) та Gladium.

Родзинками заходу став поетичний батл між Олег Кара, Зоєю Щербініною та Захаром Григорчуком, акустичні виступи барда Володимира-Вадима Чорного та рок-гурту «Скіфи».

«Шафа!Фест»- відомий серед херсонців та гостей міста захід, який відбувається двічі на рік (у червні на День молоді в Україні та в серпні до Міжнародного дня молоді) з 2018 року на різних майданчиках.

Захід має на меті виявлення та самореалізацію обдарованої молоді, розвиток культурного життя міста, музичної та літературної спільнот. За року існування було проведено 6 таких письменницько-музичних заходів за участі поетів, прозаїків, бардів та рок-гуртів.

Письменницько-музичний захід «Шафа!Фест» проходив підтримки управління молоді та спорту у рамках Міської програми «Молодь Херсона» на 2015/2020 роки.

Теги: кафа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости