У Херсоні відбувся семінар «Антикорупційні інструменти: як контролювати чиновників на місцевому рівні?»


21 мая 2016 года.

20-21 травня у конференц-залі "Конгрес-хол" відбувся семінар «Антикорупційні інструменти: як контролювати чиновників на місцевому рівні?».

Захід реалізовується у рамках проекту «Відкритий бюджет» та проходить за безпосередньої підтримки «Представництва Європейського Союзу в Україні» та Центру політичних студій та аналітики «Ейдос». Регіональним партнером виступила громадська організація "Агенція громадської журналістики "МІСТ".

Учасникам розповіли про поняття та основні види коррупції та методи її подолання.

«Потрібно усунути сам фактор хабара, тобто особу, яка його отримує, і замінити її спеціальною електронною системою» - зазначив модератор проекту, голова Центру политичних студій та аналітики Віктор Таран, - «На жаль, в одних країнах корупція - це виняток, а в інших - правило».

Побачити і прослідкувати всі етапи корупційної діяльності дали змогу різні вправи, серед яких "замкнене корупційне коло".

Основна увага експертів "Ейдос" Гліба Канєвського та Сергія Кареліна була зосереджена на прозорості прийняття нормативно-правових актів органами місцевого самоврядування, публічним закупівлям в Україні та проведенню антикорупційного журналістського розслідування.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости