У Херсоні відбувся фінал чемпіонату з міні-футболу серед регіональних підрозділів ДСО

У Херсоні відбувся фінал чемпіонату з міні-футболу серед регіональних підрозділів ДСО
17 октября 2013 года.

Управління Державної служби охорони в Херсонській області 10 і 11 жовтня поточного року провело фінальну частину чемпіонату з міні-футболу серед регіональних підрозділів ДСО, повідомляє УДСО при УМВС України в Херсонській області.

У змаганнях взяли участь вісім команд підрозділів Державної служби охорони Вінницької, Донецької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей та команда ДСО міста Київ.

Турніри з міні-футболу Державною службою охорони проводяться не вперше. Не менше разу на рік працівники підрозділів охорони всіх регіонів України виборюють першість.

Цьогорічний чемпіонат з міні-футболу присвячений 61-й річниці з дня створення Державної служби охорони.

З моменту відкриття, яке відбулося о 9.00 ранку 10 жовтня і протягом двох днів, найкращі учасники чемпіонату змагалися за право називатися переможцями.

За словами начальника УДСО при УМВС України в Херсонській області підполковника міліції Бориса Вікторовича Мудрака, керівника "приймаючої сторони" і організатора чемпіонату у Херсоні, команди ДСО як ніколи проявили себе досвідченими футболістами. Помітно, що всі учасники старанно тренувалися і готувалися до змагань.

Кубок переможця для свого підрозділу завоювала команда міста Києва. Друге місце посіла команда Одеського ДСО. А третє - УДСО в Донецькій області.

На урочистій церемонії щодо привітання учасників і нагородження команд-переможців, вручення кубків, медалей, грамот здійснив особисто керівник Департаменту Державної служби охорони при МВС України генерал-майор міліції Назаренко Анатолій Миколайович.

«Дуже приємно, що фінальні змагання цього разу пройшли в гостинному місті Херсоні. Адже вся відповідальність і довіра по підготовці і проведенню змагань вперше була покладена на Херсонський підрозділ ДСО, яку вони цілком виправдали, з гідністю та на достойному рівні здійснили.
Державною службою охорони приділяється велика увага професійній, фізичній, спеціальній підготовці своїх співробітників. Проведення працівниками ДСО подібних спортивних змагань, участь у соціальному житті має за меті підкреслити відкритість міліцейської служби. Як наголошує Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, - завжди потрібно керуватися принципом: «Людина понад усе!». Державна служба охорони це служба людей і існує вона для служіння людям», - сказав Анатолій Миколайович.

Керівництво УДСО при УМВС України в Херсонській області вітає переможців фінальних змагань, бажає їм подальших досягнень, бажає бути першими, як у спорті, так і у всіх сферах життєдіяльності ДСО.

 

Теги: футбол, дсо
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап