У Херсоні відбулись змагання з шахів і шашок


25 апреля 2016 года.

З 21 по 22 квітня 2016 року в місті Херсоні у турнірних залах дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Херсонської міської ради відбулись змагання з шахів серед юніорів та юніорок 1996 року народження і молодше за програмою VІІІ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року, присвячених 25-й річниці незалежності України, в яких взяли участь збірні команди міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Голої Пристані, Великоолександрівського, Високопільського та Цюрупинського району.

Набрав 12 очок з 12 можливих переможницєю ігор стала команда м.Херсона ( Полєвщиков Кирило, Берніков Леонід і Скороход Дарина), на 2 місці з 9 очками - команда м. Каховки (Шешеня Євген, Дюков Михайло і Резнікова Олена), на 3 місці теж з 9 очками, але меншою кількістю очок, набраних на всіх дошках (22 проти 26 у Каховки) - команда Бериславського району (Поплавський Владислав, Мошко Дмитро, Сурмай Валерія).

Команди переможниці та призерки були нагороджені кубками та дипломами, а гравці цих команд - медалями та дипломами управління молоді та спорту обласної державної адміністрації.

 

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости