У Херсоні відбулась акція до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу


24 мая 2017 года.

19 травня біля входу до Шевченківського парку (на розі проспекту Ушакова та вул. Лютеранської) відбулася акція до Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІД, повідомляє сайт міської ради.

Під час акції розповсюджувалася інформація щодо запобігання захворюваності на ВІЛ-інфекції та СНІД, були надані консультації більше 300 мешканцям міста, розповсюджено біля 1,5 тис. засобів контрацепції. Також під час акції працювала Мобільна амбулаторія, де бажаючи мали можливість пройти тестування на ВІЛ інфекцію за допомогою швидких тестів.

Акцію організували та взяли активну участь - ХОБФ «Мангуст», БО «100 процентів життя.Херсон», ХГОО «Асоціація 21 століття», Клініка дружньої до молоді поліклініки Суворовського району №2 ім. Карабелеша, представники Мережі «Позитивні жінки». Акція відбулася за підтримки Херсонського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Якщо у Вас виникають питання пов'язані з профілактикою ВІЧ-інфекції або Ви маєте бажання отримати консультацію фахівців звертайтеся за телефоном гарячої лінії - 0 800 500 451 або на сайт - http://helpme.com.ua/ua/main/ (анонімність гарантується!).

Для організації семінарів та лекції звертайтеся до Херсонського міського центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - м. Херсон, вул. Суворова 6, тел. 46-15-97.

Теги: ВІЛ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина