У Херсоні відбудуться Всеукраїнські змагання з академічного веслування

У Херсоні відбудуться Всеукраїнські змагання з академічного веслування
13 апреля 2016 года.

Регата пам'яті першого президента Федерації академічного веслування України Кохненка В.Г. у Херсонські області проводиться багато років.

Цьогорічний старт відбуваеться в рамках наступного внутрішнього відбіркового етапу для формування збірної команди України. Відкривається веслувальний сезон, з дотриманням прийнятого Тренерською Радою Положення ФАВУ про рейтинг спортсмена на 2016 рік, що є запорукою дотримання спортивного принципу прозорості у комплектуванні збірних екіпажів для формування спортсменів із різних регіонів до збірної команди України для виступів на міжнародних стартах.

Змагання відбудуться 15 - 17 квітня в м. Херсоні у мікрорайоні «Корабел», на річці Кошевій. Початок змагань о 10.00.

Змагання проводяться у наступних класах човнів:

- 1х (одиночка чоловіки);

- 1х (одиночка жінки);

- 2- (двійка розпашна без стернового чоловіки);

- 2- (двійка розпашна без стернового жінки);

- 2 - (двійка легка вага чоловіки)

- 1х (одиночка чоловіки легка вага);

- 1х (одиночка жінки легка вага)

В Україні веслування академічне останні роки є одним із провідних видів спорту. У 2012 році наші дівчата у четвірці парній здобули золоті нагороди на Олімпійських Іграх у Лондоні. У 2014 році наші хлопці у цьому ж класі суден вибороли звання Чемпіонів Европи та Світу, а хлопці у віковій категорії до 23 років у 2013 році виграли Чемпіонат Світу, а у 2014 році посіли друге місце. У 2015 році наша іменита четвірка парна, в складі якої і херсонці Артем Морозов та Дмитро Михай вибороли звання Чемпіонів Европи, та здобули олімпійську ліцензію в Ріо де Жанейро.

Відповідальний за організацію змагань - президент федерації академічного веслування в Херсонській області Гарагуля Ігор Володимирович (моб.тел. 095-278-13-28, 067-552-58-13).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап