У Херсоні відбудеться прем'єра кіноальманаха «Неймовірні українці»


25 августа 2016 года.

4-го вересня о 17:30 у Херсоні відбудеться прем'єра кіноальманаху.

Ucrazyans («Неймовірні українці») - серія документальних фільмів про громадських активістів, що створюють нові правила життя та змінюють Україну. Покази фільмів відбудуться у 10 містах України протягом першої половини половині вересня 2016 р. та розпочнуться в Запоріжжі, Херсоні та Кропивницькому. Прем'єра у Києві відбудеться 18 вересня у рамках фестивалю Гоголь-фест 2016.

ПротиДія (режисер - Сергій Андрушко)
За даними громадських опитувань, рівень сприйняття корупції в Україні залишається надзвичайно високим. Великі сподівання на новостворені державні органи, покликані боротися з корупцією у найвищих ешелонах влади. У фільмі Сергія Андрушко «Протидія» на наших очах розгортається історія боротьби за чесні антикорупційні органи. Разом з головним персонажем фільму - Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним - ми беремо участь в конкурсних інтерв'ю та засіданнях комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сильні громади Донеччини (режисер - Дмитро Коновалов)
За результатами виборів 2015 року, в більшості підконтрольних Україні міст Донецької області до влади знову прийшли колишні представники Партії Регіонів. Нові депутати, які пройшли у міські ради, не володіють достатніми знаннями, щоб успішно протистояти старим корупційним схемам. Головні герої фільму - Валентин Краснопьоров та Олександр Дмітрієв, активісти громадського руху «Сильні громади Донеччини» - навчають громадських активістів Донеччини контролювати місцеву владу, а нових депутатів - співпрацювати з активістами та боротися з корупцією.

Об'єднані реформами (режисер - Дмитро Тяжлов)
Яка з реформ є першочерговою на шляху розвитку нашої країни? Яким чином громадські організації можуть співпрацювати з державними органами заради реформ? Як законодавчо описати баланс відповідальності та незалежності суддів? Михайло Жернаков - головний експерт Реанімаційного Пакету Реформ з судової реформи, герой фільму Дмитра Тяжлова "Об'єднані реформами" - разом з колегами шукають відповіді на ці питання, а ми спостерігаємо за життям громадського експерта та його команди, що випрацьовують спільну позицію, аби впливати на процес змін в країні.

Вхід безкоштовний.
Адреса: Kherson Art Hub, вул.Гімназична (Червоностудентська), 30 А (колишній кінотеатр Ілюзіон).

Контактні телефони: 095 826 92 88 (координатор у Херсоні), 096 3340097 (національний координатор).

Теги: кіно
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости