У Херсоні відбудеться показ фільму «Жінки Майдану»


10 апреля 2017 года.

Програма імені Фулбрайта в Україні разом із громадською організацією «Успішна жінка» і Культурним центром «Kherson Art Hub» радо запрошують на презентацію документального фільму «Жінки Майдану», що відбудеться у вівторок, 11 квітня о 18:00 в «Kherson Art Hub» за адресою: м. Херсон, вул. Гімназична, 30А (стара назва вулиці - Червоностудентська).

Фільм «Жінки Майдану» присвячений ролі жінок у творенні Революції Гідності. Автори фільму - Ольга Онишко і Петро Дідула - працювали над ним протягом всіх подій Майдану і після нього. У продовження документального фільму започатковано інтернет-проект «Ms. Майдан», що постійно доповнюється новими документальними історіями про жінок. Фільм було визнано кращим документальним фільмом на фестивалі Fort Myers Film Festival, ним було започатковано акцію в США «In Solidarity We Stand».

Ольга ОНИШКО - журналістка, громадська активістка, режисерка і продюсерка. Родом з Галичини, від 2002 року мешкає у США. Продюсер і режисер документального фільму «Три історії Галичини» (2010).

Петро ДІДУЛА - журналіст, оператор, фотограф. Випускник факультету журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка (1993) та філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (1999). Учасник низки міжнародних фотовиставок, режисер та оператор. Працює в Українському Католицькому Університеті.

Тривалість фільму - 1 година.

Вхід вільний.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап