У Херсоні відбудеться показ експерементальних короткометражок молодих українських режисерів


19 октября 2016 года.

Завтра, 20 жовтня, в Херсоні пройде альманах короткометражних експериментальних фільмів молодих українських режисерів "Український експеримент". Це п'ять документальних історій стосунків між людиною та сучасними містами, серед яких Київ, Лісабон, Лос-Анджелес, Бровари та село Піски. Світові прем'єри фільмів відбулися на Третьому міжнародному фестивалі кіно та урбаністики «86: Коло поколінь».

Програма альманаху:

ДИВОКРАЙ
реж. - Наташа Машарова, Анатолій Ульянов
США, 2015, 25', приз глядацьких симпатій національного конкурсу документального кінофестивалю "86" "Пальма Півночі" 2016.
Сполучені Штати Америки - справжня казка. Голлівуд, лімузини, відомі актори, Бродвей. Здається, тут кожного чекає карколомна кар'єра. Серед тих, хто в очікуванні - безліч українських емігрантів, які теж шукають нового життя у казці. У Дивокраї.

ЦВЄТАЄВОЇ І МАЯКОВСЬКОГО
реж. Поліна Мошенська
Україна, 2016, 27′, Гран-Прі "Пальми Півночі"
Яка відстань між Цвєтаєвою та Маяковським? Київська Троєщина знає усі цеглинки: від незграбного 1918-го й до 2016-го. Поетична оповідь дивних стосунків - вулиці та проспекту, кінематографа та людини.

ПЕРЕМИР'Я
реж. Валерій Пузік
Україна, 2015, 11', спеціальна відзнака "Пальми Півночі"
15 лютого 2015 року - день перемир'я. Ніякої стрілянини, тільки затишок та спокій. Довіра, надія, любов. Політики домовились. «Про що?» - питає гуркіт градів у Пісках. «Про що?»- питають ненаситні кулеметні черги.

70 ВУЛИЦЬ
реж. Макс Лижов
Бровари, 7', учасник MyStreetFilmsUkraine, учасник національного конкурсу ОМКФ 2016
Декомунізація йде містами і селами, вулицями іпроспектами, будинками і квартирами. Та чи здатен статичний процес зміни табличок декомунізувати піонерів, комсомольців, партійних діячів чи комуністів? Адже у Броварах кожен третій ще живе в Радянському Союзі. Та чи лише в Броварах?

РОЖЕВА МАПА
реж. Ель Парвулеско
«Рожева мапа» - один із найамбітніших проектів в історії колоніальних воєн... а також назва майбутньої кав'ярні мого випадкового гіда у столиці однієї колишньої імперії. Чи було це місто колись моїм? Я вже не пам'ятаю. Можливо, це місто Улісса.

20 жовтня, початок о 20:00.
Вхід по квиткам. Ціна квитка - 35 гривень.
Локація показу: ККЗ "Ювілейний".
Контактний телефон: 095 826 92 88 (Леонід)

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап