У Херсоні відбудеться благодійний аукціон

У Херсоні відбудеться благодійний аукціон
5 октября 2016 года.

6 жовтня о 18:00 херсонці зможуть долучитися до благодійного аукціону «TERRA FUTURA: культурна спадщина» від Центра молодіжних ініціатив "Тотем" та Благодійного фонду "Майбутнє Херсонщини". Усі зібрані кошти організатори планують витратити на придбання матеріалів для творчості Андрія Лещинського.

У цей вечір у Смарт-кафе SHKAF для відвідувачів аукціону безкоштовно виступатиме гурт «Місто Несплячих». А у якості лотів буде запропоновано витвори сучасного мистецтва та реквізити Terra Futura Festival, що проходить у Херсоні кожної осені з 2001 року.

Ідея аукціону, як кажуть організатори заходу, проста: віддати мистецтво, що виробляється впродовж 15 років фестивалю, в хороші руки - і при цьому зібрати кошти на придбання матеріалів для творчості для Андрія Лещинського.

Голова Фонду «Майбутнє Херсонщини» Юлія Ситник розповідає:"До мене особисто звернув хлопець, якого знаю декілька років. Хлопець народився не таким, як всі. Через його фізичні вади мати відмовілась від нього при народженні. Хлопцю зараз 21 рік, він має недорозвинені кінцівкі обох рук та при цьому має неабиякий хист до творчості. Він гарно малює та вишиває. Особисто мені, деякі з його минулих робіт нагадують Ван Гогівські. Андрія Лещинського багато хто пам'ятає в мистецьких колах нашого міста. Деякий час ним опікувалась прийомна родина. Нині вже півроку він проживає в Каховському геріатричному будинку. Залишившись без жодної підтримки, він вимушений проживати в умовах, які склалися. Єдиним, що приносить йому хоч якусь наснагу у житті, залишається бажання малювати. Але зараз свої малюнки він створює з допомогою простої ручки та олівця на клаптиках паперу з різніх блокнотів. Через те я пропоную об'єднатися всім небайдужим людям і зібраті матеріали для творчості (фарби, пензлі, папір, полотно), які наш фонд передасть хлопцю".

Вхід на захід безкоштовний. Аукціон відбудеться за адресою: просп. Ушакова, 23.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап