У Херсоні в боротьбі з COVID-19 задіяні більше 2000 медичних працівників


28 октября

Станом на 27 жовтня у Херсоні зареєстрували ще 471 випадок COVID-19, 438 херсонців одужали. Зафіксовано 12 летальних випадків.

Серед захворівших за останню добу - 27 дітей. Також у лікарнях перебувають 19 вагітних із підозрою або підтвердженим COVID-19.

Заповненість ліжок лишається високою і складає близько 95%.

Вакцинація у місті Херсоні триває достатньо серйозними темпами. Лише за останню добу вакцинувались 2 894 особи. Загалом, з початку вакцинальної кампанії в місті, першу дозу вакцини отримали 101 088 херсонців, другу - 63 064.

У боротьбі з COVID-19 на території громади задіяна значна кількість медичних працівників. Зокрема, це 1385 працівників у вторинній ланці та 735 медиків у первинній ланці.

- Сьогодні вакцинацію по місту проводять 13 бригад, які складаються з 40 медичних працівників. Ми плануємо цю цифру збільшити та залучити додатковий медперсонал, адже попит лишається високим. І нам потрібно його задовольнити. Що стосується забезпеченості лікарень киснем, то кисень є, ми підвозимо його регулярно. Ми робимо все можливе, аби ситуація не погіршилась. Бо медичний кисень дуже потрібен пацієнтам із COVID-19 у наших закладах охорони здоров'я. - зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня.

У міських закладах охорони здоров'я йде запуск тепла. Із 25 жовтня опалюється лікарня ім. Карабелеша. Лікарня ім. Тропіних зараз перебуває на етапі заключення договору на постачання газу. У лікарні ім. Лучанського та пологовому будинку ім. Клименко ведуться пуско-налагоджувальні роботи, і вже найближчим часом у цих медичних закладах з'явиться тепло.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости