У Херсоні традиційно відбудеться День Вуличної Музики


14 марта 2019 года.

У Херсоні розпочалася реєстрація на участь у традиційному волонтерському фестивалі Street Music Day (День Вуличної Музики).

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали та аматори, зірки і початківці - кожен, хто вміє грати на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього фестивалю.

День Вуличної Музики - це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Де відбуватиметься подія?

19 травня 2019-го року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці близько півсотні українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на двох локаціях - на пішохідній вулиці Суворова (біля "Парусу") та на набережній по проспекту Ушакова.

Як взяти участь?

Реєстрація на участь у Дні Вуличної Музики у Херсоні доступна за посиланням.

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Контактна інформація:

Електронна пошта: smd.kherson@gmail.com

Сторінка у соціальній мережі.

Телефони: 32-17-18 (управління культури), 45-47-19 (управління молоді та спорту), 0964127607 (Наталя Ярова, офіційний представник Дня Вуличної Музики у Херсоні).

Довідка. День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні - це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2019-му році вже вшосте проходитиме в Україні.

День Вуличної Музики - міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія. 16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація "Логістичний Штаб".

Щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз.

У 2019-му в Україні День Вуличної Музики було вирішено перенести на неділю, 19 травня, оскільки третя субота травня цього року збігається із Днем пам'яті жертв кримськотатарського народу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина