У Херсоні стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У Херсоні стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання
15 января 2020 года.

3 січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме з 3 до 24 січня. Про це повідомляє Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.khersontest.org.ua).

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 21 березня - з української мовиілітератури, а 28 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мовиілітератури -27 березня, з інших предметів - 3 квітня.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до закладів вищої освіти.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (0552) 35-35-69 або на сайті Херсонського РЦОЯО.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап