У Херсоні спалах африканської чуи свиней


16 июля 2019 года.

Африканська чума свиней (АЧС, PestisAfricanasuum) - це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу. Збудник АЧС це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, що належить до родини Asfaviridae. Він дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Вірус АЧС заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це і є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе. АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини, чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.

Зона епізоотичного вогнища (неблагополучний пункт) - м. Херсон, вул. Некрасова, 73.

Зона захисту - територія радіусом 3 км від епізоотичного вогнища, до якої входять адміністративні території міста Херсона Дніпровської (в межах перехресть вулиць: Залеегерсег-Береславського шосе, Ілюші Кулика-Чорноморської, Кременчуцької - Молодіжної), Корабельної (в межах вулиць Нафтовиків, Текстильної, перехресть вулиць: Івана Богуна- Робочої, Робочої - Стрітенської, Філатова - Олександрівської), Суворівської ( в межах перехрестя вулиць Уманова - Молодіжної) районних у м. Херсон рад та сел.Степанівка.

Зона спостереження (нагляду) - територія радіусом 7 км від зовнішніх меж зони захисту, до якої входять адміністративні території м. Херсон (Дніпровської, Корабельної, Суворовської районних у м. Херсоні рад, які не ввійшли до зони захисту), смт Комишани, смт. Зеленівка, смт Антонівка, смт Чорнобаївка, сел. Інженерне, с. Висунці Білозерського району.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап