У Херсоні сьогодні починається опалювальний період


27 октября 2017 года.

У зв'язку із завершенням підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період та зниженням температури зовнішнього повітря, з 27 жовтня починається опалювальний період 2017-2018 років у м. Херсоні для об'єктів соціальної сфери, житлових будинків та інших споживачів.

Відповідне розпорядження № 677 р від 26.10.2017 видав міський голова Володимир Миколаєнко.

Згідно розпорядження, до 1 листопада 2017 року керівниками підприємств і організацій, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, які мають на балансі котельні, що забезпечують об'єкти соціально-побутової сфери міста тепло, будуть здійснені пусконалагоджувальні роботи та безперебійна подача тепла до всіх об'єктів соціальної сфери. А станом на 7 листопада - до житлових будинків.

З метою економії енергоресурсів керівниками підприємств і організацій, які мають на балансі котельні, забезпечуватиметься дотримання температурних графіків, а також вжиття заходів щодо оперативного реагування на можливі аварії, надзвичайні події на об'єктах теплопостачання, робота аварійних бригад та їхнє укомплектування аварійним запасом матеріально-технічних засобів, необхідних для проведення відновлювальних робіт.

Крім того, керівниками підприємств і організацій, які мають на балансі котельні, забезпечуватиметься робота оперативно-диспетчерських служб та їхня постійна взаємодія з оперативно-диспетчерськими службами житлово-експлуатаційних організацій, головами ОСББ, ЖБК, відомств, директорами закладів соціальної сфери міста.

Керівники організацій, що обслуговують житловий фонд міста, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, заклади та установи соціальної сфери міста, забезпечують прийняття теплоносія до житлових будинків, закладів, установ та його розподіл по внутрішньобудинкових мережах.

У термін до 1 листопада 2017 року управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міської ради буде забезпечено завершення робіт з укладання угод про залучення додаткової спецтехніки сторонніх організацій для розчищення доріг, а також організовано роботу диспетчерського пункту на базі КП "Дорожник" для координації роботи спецтехніки із розчищення доріг від снігу й посипання протиожеледними матеріалами. У термін до 8 листопада - розроблено маршрути руху спецтехніки під час снігопадів та ожеледиці, забезпечено диспетчерські пункти інформацією про місця особливої уваги (спуски, підйоми, шляхопроводи, мости тощо) для організації безпеки дорожнього руху.

Управлінню патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України рекомендовано визначити відповідальних осіб та забезпечити чергування працівників з метою створення умов для роботи спеціалізованої техніки із забезпечення безпеки руху транспорту, в разі несприятливих погодних умов протягом зимового періоду 2017-2018 років.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап